Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Vanilya Pasta Ekmek Atölyesi

Herkese mutlu hafta sonları sevgili Wantthefashion okurları bugün pemberuj.net'in kurucuları Emel ve Ersin çifti biz İzmir'li moda bloggerları için harika bir etkinlik düzenledi. 

Vanilya kokan bir mutfak, içten bir karşılama, aç karınlar ve gözü dönmüş nefis kokularda kendini kaybetmiş 10 blogger. Dahası mı?

Tarifler hazır ama hepsi sır ;) şaka bir yana cupcake yapılışına yakında ayrı bir post hazırlanacaktır.Ne kadar cupcake ve macaron düşkünü oldugumuz aşikar. Bizde google'dan araştırmayı bırakıp artık elimizden geleni ardımıza koymayalım dedik.
 tatlı telaşlı,bol kahkahalı,çok sohbetli,pek renkli,şok şekerli hazırlıklar.
hazırlanan cupcakelerin bir kısmı... içersinde ne süt, ne su, ne kabartma tozu, ne yağ var? peki nasıl bu kadar lezzetli? yakında tarif postunda ;)
 yemek için sabırsız bir bekleyiş...
 benim dayanamayışım... ve...
 ve işte o an!... doyduk mu? sizce? ne mümkün?!!!
Vanilya 'nin tatlı sahibesi Yeşim Hanım ve eşi Göksen bey düğün,nişan, davet.. gibi organizasyonlar için de gıda sunumlarınızın siparişini alıyorlar. Ayrıca her damağa hitap eden günlük ve aylık kursları var. Daha ayrıntılı bilgi için mutlaka sitelerini incelemenizi öneririm.
Onlar sizi hayata tat katan lezzetleri ile şehrin stresinden uzaklaştırmak ve midenizi küçük-büyük lezzetlerle doldurmak üzere hazırlar. 
Peki siz bu vanilya kokulu mutfakta ki pozitif enerjiye ve harekete hazır mısınız?
http://www.vanilyavanilya.net

Sevgiler 
S.
bu da postun şarkısı ;)
Yorum Gönder