Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

We are in the #DOGOPARTY

Dikkat! Dikkat! Bu postun eğlence derecesi henüz ölçülmediği için Rtük tarafından kapatılma riskimiz var. O yüzden hemen bu parçayı açınız ve postu hızlıca okuyunuz. (Herşey sizde eğlenin diye yahu)

Kesinlikle bu sene cillop gibi geçecek, ellerimizden içkiler,dillerimizden şarkılar,ayaklarımızdan hareket eksik kalmayacak. Kim demiş en güzel partiler cuma olur diye? Kim demiş getirin onu bana! Pazartesi sendromuyla başlanan bir haftada çarşamba partisini bekliyorsan 2 gün şimşek hızıyla geçiyor bir kere.
İşte biz Doorstepping'imizden gelen harika bir mail ile kendimizi bu eğlenceli partide bulduk. Kendisi yurtdışında olduğu için bize katılamadı ancak twitleriyle de yoklugunu hissettirmedi.
Garage Party konseptinde iş çıkışı herkes dogostore'a akın etti. Maskotumuz bile vardı :) Yoda'yı kaçıramadım o ayrı. Bir daha ki sefere artık! Dahası mı? 

 Yelda'nın ipad sticker'ına bayıldık! Kesinlikle stoklarda bırakmayacagımız bir parça ve işte burada!Hem de indirim de! 
 Süper müzikler ile yerimizde duramadık. because we are young we are free... DJ'yimiz Cemal Erkaya... çoh yaşaa...
 Parti ayakkabıları için bu ayakkabılar fazlasıyla şahane değil mi? başımın üstünde yeri var vallahi.
 Dayanamadım yine ayakkabı avına çıktım. Cool ablalar,beetlejuice'u aratmayanlar,baykuş hayranları,fosforlular,zımbalılar,leydi gönüllüler bu partideydi? 
 İzmir'in çok tatlı,bol sıcakkanlı,pek girişken bir blogger'ı daha var artık. En güzel ev sahipliği yapan blogger seçtim seni yeljo!
 kimler yoktu ki? gutuvonka,zeys,cosmo-trend,designbyDRY,kendimyapDIYdım,modask,Noraashira,deep-in
ayrıca dogo parti maskelerini buradan çıkartıp kes-yapıştır yapabilirsiniz.
DOGO! yu güzel haberler,kampanyalar,resimler,tasarımlar için bence takip edin.Sonra "yok benim haberim olmadı", "bu ne zaman çıkmış?" diyip dumur olmayın. :)


Sevgiler
S.

Hiç yorum yok: