Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Biker bot giymenin yolları... / Ways to wear biker boots...

 
 Küçükken Harley Davidson botlarımı anneme aldırmak için çırpınışımı hatırlıyorum. O zamanlarda annemin maaşına kıyıp beni mutlu etmek adına kredi kartıyla nasıl zar zor aldığını bilir ve hala saklarım o botlarımı. Çünkü onlara baktıkça annemin beni mutlu etmek için herşeyi yapabildiğini hatırlarım. İlk biker botlarımı giyip gittiğimde üzerimde hissettiğim o güven ve asiliğin şimdi bana çok komik gelişi ise başka bir hatıra. 12 yaşında ki bir çocuk ne kadar asi olabilir ki?
Şimdilerde ise derin dekolteli ankle-biker botların meşhur olduğunu biliyoruz. Söylemem gerekir ki o botları ne yazın ne kışın giyebilirsin. Belki bahar ama bilmiyorum ben son anda almaktan iyiki vazgeçmişim diyorum.
Sadede gelirsek uzun arayışlardan sonra istediğim biker botları Oasap'da indirimdeyken yakaladım. Üzerine hava katmak için ise bir kolyeme yazık ettim diyebilirim. Sanırım buna değdi... Peki biker botlar nasıl giyilmeli?
 ***
It’s time to rejoice ladies - biker boots are back! No more teetering in our Louboutins or wincing over our (should-be-comfortable) Mary Janes… the biker boot is the trend du jour here at ELLE and judging from our street style pics, you agree with us too.A trend that mixes style,comfort and tough girl chic is a winner as far as we’re concerned. We love any excuse to bring out the gothic princess within and how better than sporting black leather, a clumpy heel and shiny buckles? There is one thing that needs to be worn with the biker boot though - no, it’s not a Harley-Davidson - they need a heavy dose of attitude, but we know you all have that in spade.
By the way I made my biker boots. How? I added only broken necklace :)

-Maxi elbiselerle giyildiğinde gotik bir hava yaratan biker botlar aynı zamanda feminenlikten vazgeçemediğinizi ifade eder.
-Dar pantolon ve geniş boğazlı kazaklarla giyildiğinde hem spor hemde bakımlı bir hava elde edersiniz.
-Görüntünüze biraz şıklık getirmek isterseniz skinny pantolon altına giyeceğiniz biker botlar için üzerinize beyaz bir tişört ve blazer ceket giymeniz yeterli.

 
 
boots accessorize: here / buradan
leather jacket: Stradivarius
scarf: Alexander Mcquenn
 Jean: Zara (oldseason)
blouse: Zara
beanie: Aliexpress
 
Best,
S.
Sevgiler,
S.
Yorum Gönder