Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Lunapark Quenn

Merhaba, bugün özel olduğunu düşündüğüm kareler ile karşınızdayım. Renkli olmayı ve kişiliğimi tarzımla birleştirmeyi seviyorum. Renkli dünyama giren çok sevimli bir fotoğrafçı ile bugün sizi buluşturmaya geldim.Dünyanın ne kadar küçük olduğuna bir kez daha şahit oldum arkadaşlar. Bildiğiniz üzere uzun süre düğün fotoğrafçısı aradım. Geçenlerde instagram'ıma yorum yapan bir arkadaşın tavsiyesi üzerine @agrobacter'e ulaştım. Tesadüf o ki aynı üniversitede aynı bölümde okumuştuk. Kendisi benim bir üst sınıftan çıkınca muhabbetin ardı arkası kesilmedi. Fotoğrafta tarzınızı yansıtabileceğiniz ve sizinle aynı stile hitap eden çalışmalara sahip fotoğrafçılar bulmanız gerçekten zor. Şans mı? Tesadüf mü? Dünyanın küçük olmasını seviyorum. Ve sizi yeni blog fotoğrafçım Mert Can Doğan ile tanıştırmaktan gurur duyuyorum. 
Hi, I think that today's specials for me because now I have a fashion photographer for my blog...I love being colorful ı love my nude new dress from choies. Today ı'm a lunapark quenn with cute dress. 
By the way I'd like to introduce you to link with the photographer came into my colorful world.World is actually very small. I called the wedding photographer for a long time but I could not find. Then someone gave me this name: agrobacter . Then I realized that this man is my college friend. This so silly situation and so funny because also we were in the same department. :D When begun to talk, conversation is not over. If you want to reflect your style of photography, you must work with the photographer that appeal to the same style. Nothing to do! really hard to find photographers. Luck? Is it a coincidence? I love to be the world's smallest. And I am proud to introduce the new blog photographer Mert Can Doğan.

Bu arada çekilişimiz hala burada devam ediyor...
By the way for a giveaway in here...
Dress: Choies (here)
Shoes:Zara
Watch:Michael Kors

Teşekkürler;
https://www.facebook.com/mertcandgn
Sevgiler,
S.

5 yorum:

Adsız dedi ki...

şahane çalışmalar çıkaracağınıza eminim sevgilerle öpücükler :)

Donatella Gaeta dedi ki...

this dress is absolutely fantastic! its color, its plissè...<3 wow!

Lo stile di Artemide
Facebook

Gleam Fashion dedi ki...

Çok güzel olmuşsun kiii :)

wtf? dedi ki...

mervecim teşekkürler <3

donatella thank you so much honey...

wtf? dedi ki...

gleam fashion: teşekkür ederim kiiii <3 :)