Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

İg Trend Bikinis

Herkese selamın hellö! Günün post konusu;İnstagramda en çok merak edilen Triangl tarzı bikiniler. Kızlar bikiniyi burada ki siteden almanız mümkün. Kargo en geç 10 gün içerisinde elinizde oluyor. Ürünler kaliteli ve tavsiye edilesi ancak daha uygun fiyata aldığım ve kesiminden çok daha memnun kaldığım Oasap sitesinde aynı bikinilerden mevcut.
1.Yurtdışı alışverişine benim gibi bağımlı olanlar mutlaka Paypal hesabı edinin. Daha güvenli ve daha pratik. Google'da nasıl Paypal hesabı açabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz. TIKTIK
2. En sevilesi ve güvenli sitelere hemen üye olun; Örn; Oasap, Choies.com, Sheinside, Aliexpress gibi gibi..
3. Yurtdışı kalıpları biraz daha dar olduğu için ürünlerinizi alırken beden, size ölçü çizelgesine dikkat edin.
4. Sitelerin "shipping and tracking" bölümünde ki fiyatlandırmalara ve gün aralığını dikkate alın.
5. "free worldwide" yazan sitelerde ki bu slogan dünyanın her yerinde bedava kargo anlamına gelir ama siz gümrüğe takılmamak adına 80 doları aşan alışverişleri biranda yapmayın.
6.Triangl bikinilerin benzerini 15 dolara burada bulmanız mümkün TIKTIK
7. "Payment accept" yazısını ve "shipping takip numarası" verilmeden alışverişi tamamlayamazsınız. Ve lütfen daha sonra sitelerle sorun yaşamamak adına alışverişi tamamladığınızda bu numaraları kayıt edin, artı ekran görüntüsünü çekip pc'nize kaydedin.
8.Genelde sayfaya üye oldugunuzda mail adresinize indirim kuponları düşer. Bütçenize uygun bir kampanya ise değerlendirmeyi unutmayın.Şimdilik bu kadar kızlar, yapamadıklarınız ve merak ettikleriniz, benim yazmayı unuttuğum ayrıntılar için yorum bırakmayı unutmayın...
Sevgiler,
S.
bikinis are here CLİCK
best,
S.

Hiç yorum yok: